Saturday, January 21, 2017

Junioři zahájili na AO - den 6

V sobotu zahájili junioři turnaj na Australian Open, kteří hrají ve druhém grandslamovém týdnu. Měl jsem možnost chvíli kouknout na naše hráčky . Johana Marková začínala první od jedenácti hodin proti čtvrté nasazené Angličance E.Appleton. Zápas jsem mohl sledovat pouze do stavu 3-4, škoda že se Johaně nepovedl větší obrat v prvním setu, kdy stáhla vedení soupeřky z 0-2 na 3-3.

Denisa Hindová se s přehledem "rozehrála" s domácí volnou kartou S.Turulja 6-1 6-2. Viděl jsem koncovku zápasu Srbky O. Danilovič, která hrála ve třech setech s Australankou Cveticanin 6-2 ve třetím setu. Zápas sledovalo docela dost trenérů od ženských hráček, což přisuzuji, že IMG hledá pro ni možnosti trénování.

Dnes zápasy ve třech setech - WTA
V dnešních zápasech bylo opět napětí. Karolína Plíšková otočila zápas s A. Ostapenko 10-8 ve třetím setu. Ruska Makarová vyřadila D.Cibulkovou 6-3 ve třetím, taktéž Lučič-Baroni  zvítězila nad Sakkari 6-3 v třetím setu a ve večerním zápase vybojovala D.Gavrilova s T.Bacsinszki  6-4 třetí.