Wednesday, January 21, 2015

Sharapova otočila zápas z mečbolu

Včerejší den byl ve znamení zvratů na Australian Open. Sparťanky odehrály dlouhé a vyrovnané zápasy. Kateřina Siniaková- Begu 5:7 4:6, Klára Koukalová-Georges 2:6 6:4 2:6 a Karolína Plíšková-Dodin 7:5 5:7 6:4 - idnes zde. Lukáš Rosol podlehl Selovi ve čtyřech setech.
Odpoledne Katka Siniaková nastoupila na čtyřhru společně s Belindou Benčič proti Martině Hingis s Italkou Penettou. Těžký los, ale nakonec holky první set otočily u 3:5 na 6:5, ale nakonec podlehly v tiebreaku 6:7 2:6.
Ale den patřil Sharapove, která v Rod Laver Aréně otočila prohraný proti Panové. Ze stavu 3:5 ve třetím setu, k tomu Panová měla 5:4 a dva mečboly. Přesto si Sharapová vybojovala vítězství odvážnou hrou i když odvracela mečboly.

Zítra trénujeme v hale a večer odlétam domů. Melbourne-Hongkong-London-Praha a třicet hodin na cestě. Na to se opravdu netěším.