Saturday, December 31, 2016

Tam kde jsme vloni skončili, tam letos začínáme

Ve čtvrtek jsme opět přiletěli do Hongkongu, kde jsme v loňském roce po pěti týdnech končili asijskou šňůru. Znovu hongkongské letiště, které známe a zde zahajujeme sezónu.  Tedy ne na letišti, ale v čínském Shenzhenu, který je vzdálený necelé tři hodiny autem a musíme překročit hranice do vnitrozemí.  

Ale proč Hongkong znovu. Po turnaji se sem vracíme až poletíme do Hobartu, znovu se sem vrátíme na cestě zpět z Austrálie domů, ale předtím, zde budeme přestupovat ještě směrem na turnaj na Taiwanu a zpět. A podzim pokud se rozhodneme pro celou Asijskou štreku, tak opět zde skončíme. 

V Shenzhenu máme za sebou dva dny tréninků. První den jsme hráli sami a dnes Kateřina Siniaková hrála v poledne s Andreou Hlaváčkovou a odpoledne s Číňankou Wang. Zítra začíná hlavní soutěž. Katka hraje čtyřhru s Jelenou Jankovič proti Konta, Bacsinszky. Z Top 10 hráček, zde hraje Radwanska, Halep, Konta . Nakonec se ještě zvedla kvůli nim dotace na 750.000´, ale body zůstaly za nízký International kategorii. 

Zítra se ještě dohrává kvalifikace. Dneska jsem pod dlouhé době viděl Nasťu Komardinu, která si připsala cenný skalp nad E.Alexandrovou 6-3 3-6 6-3. Nina Stojanovič roč. 96, bude hrát taky zítra o postup do hlavní, dnes vyřadila Rumunku Tigu 6-7 6-3 6-4. 

Večer jsme zapili Nový Rok a šli jsme spát. Zítra ještě nemusíme vstávat. Snídaně v půl desáté a trénink od jedné hodiny. Poté oběd a čtyřhra od čtyř na centr kurtu.  

Všem přeji Šťastný Nový Rok !

PS: Taky se omlouvám Jetovi, že jsem špatně napsal jeho jméno pod fotografie. Jmenuje se Jet Tanaka !


No comments: