Thursday, July 31, 2014

Karolína Plíšková - Serena Williams ve Stanfordu WTAVe středu nás čeká night session ve Stanfordu. Celý den je natažený a večerní zápasy začne Karolína proti Sereně a potom bude následovat  Katky čtyřhra. Dopolední trénink hrají holky spolu a poslední půl hodiny dohráváme sami. 
Karolína Plíšková-Serena Williams 5:7 2:6
Musím říct, že Kája odehrála celý zápas proti světové jedničce výborně a první set stál za to. Hned v prvním gamu měla Kája dva breaky při servisu Williams 40:15, ale ta se z toho výborně vyservírovala. Karolína držela krok při svém servisu se Serenou a výborně si s ním  pomáhala. Z rychlých výměn se snažila dostat soupeřku do běhu, tak aby nehrála více úderů z jednoho místa.
Škoda, že to nedotáhla do tiebreaku, za stavu 5:6 už si servis neudržela a prohrála si ho na 5:7. Ve druhém setu Karolína bojovala, ale rozjetá Williams už si set pohlídala. Výborný zápas si Kája hodně užila. Co možná chybělo, - mít servis více na tělo. Postřeh Karolíny, že Williams hodně rychle to rozděluje z backhandu a servis má opravdu výborně umístěný na přesnost. Ale moc pěkné!!!!
Po nich nastoupila na noční zápas Katka Siniaková s Polkou Kania proti Andrea Petkovič s Chan. Soupeřky třetí nasazené a k tomu Chan má za sebou finále wimbledonského mixu. Soupeřky výborně zaskočily a po vítězství 6:2 3:6 10:8 postoupily do čtvrtfinále!
Trochu se  nám tím komplikuje přesun do Montreálu. Ve čtvrtek Katka trénuje dva sety se Suares Navarro, z toho jeden set vyhrává pro sebe. Odpoledne už je na ní, ale vidět únava.

Pár fotek ze zápasu - Karolína vs. Serena


No comments: